Енергетика та природні ресурси

Внесок фірми у розвиток галузі, а також багаторічний досвід успішного супроводу проектів за участю провідних галузевих компаній отримали високі оцінки та визнання на ринку України.

Ми набули виняткового досвіду консультування компаній у галузі енергетики та природних ресурсів з усіх питань корпоративного права, зокрема M&A трансакцій (придбання та продаж нафтогазових, енергопостачальних та енергогенеруючих компаній), будівництва електростанцій, лізингових угод і договорів про розподіл продукції (переважно для компаній, що здійснюють розвідку і розробку родовищ нафти та газу), корпоративних реструктуризацій, а також з регуляторних аспектів і питань дотримання законодавства. У 1990-х роках наші юристи супроводжували створення перших спільних підприємств, що здійснюють розробку і видобуток нафти та газу, брали участь у приватизації обласних енергопостачальних компаній (обленерго), приватизації та реконструкції теплоелектроцентралей (ТЕЦ).

Практичний досвід фірми також включає консультування клієнтів з питань корпоративних фінансів, зокрема реструктуризації заборгованості, публічного та приватного розміщення боргових і акціонерних фінансових інструментів, оподаткування. Наші юристи регулярно консультують компанії нафтогазового і енергетичного секторів з питань отримання дозволів на концентрацію та інших аспектів конкурентного законодавства, супроводжують проекти зі стягнення заборгованості, вирішення спорів акціонерів тощо.

Команда у галузі енергетики та природних ресурсів об'єднує вузькоспеціалізовані галузеві знання, а також досвід у сферах корпоративного і фінансового права, ринків капіталу, вирішення спорів та оподаткування.

Sayenko Kharenko працювала над проектами за участю найбільших українських і міжнародних компаній в енергетичному і нафтогазовому секторах: ДТЕК, Лукойл, Нафтогаз, ТНК-ВР, Укртранснафта, Cadogan Petroleum, Contour Global, JKX Oil & Gas, Mercuria Energy Group, MND Exploration and Production, Regal Petroleum, Shelton Petroleum.