Sayenko Kharenko консультувала міжнародні банки у зв’язку зі знаковим випуском єврооблігацій Україною і викупом існуючих єврооблігацій

28.09.2017

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань українського права BNP Paribas, Goldman Sachs і J.P. Morgan Securities, лід-менеджерів випуску єврооблігацій Україною на загальну суму 3 мільярди доларів США. Новий випуск з прибутковістю 7.375 % має 15-річний строк погашення – найдовший строк в історії України. Нові облігації частково використали для викупу єврооблігацій з доходністю 7,75 % та строком погашення у 2019 році на суму в 1 160 905 000 доларів США і єврооблігацій з доходністю 7,75 % та строком погашення у 2020 році на суму 415 152 000 доларів США, що суттєво зменшить боргове навантаження на державний бюджет на наступні два роки.

Цей випуск і пропозиція з обміну свідчать про успішне повернення України на міжнародні ринки капіталу. Підтвердженням цьому служить і рекордно високий попит серед інвесторів, який склав понад 9,5 мільярдів доларів США.

Назар Чернявський, партнер Sayenko Kharenko, коментує: «Ми пишаємося, що причетні до цієї по-справжньому визначної угоди, особливо зважаючи на її важливість для відновлення інтересу інвесторів до України».

Команда Sayenko Kharenko працювала над цією трансакцією у складі старших юристів Марти Лозенко і Костянтина Пенського, юристів Тараса Шиба і Андрія Цяцяка, а також молодшого юриста Олеся Трачука під керівництвом партнера Назара Чернявського.