close
MENU

Publications

Key contacts
12 April 2018

Шлях до партнерства (in Ukrainian)

Source: Ukrainian jurist

Юрист буде готовий до партнерства лише тоді, коли його мислення поступиться місцем мисленню майбутнього партнера — співвласника бізнесу

Нещодавно до партнерського складу юридичної фірми Sayenko Kharenko увійшли п’ять нових партнерів. Це юристи, які працювали в Sayenko Kharenko від 7 до 12 років. Зазвичай партнери юридичних фірм на питання «Як вам вдалося стати партнером?» відповідають, що просто наполегливо працювали та постійно рухалися вперед. Я вирішила трохи відійти від шаблонних відповідей і розповісти особисту історію «новоспеченого партнера».

Про кар’єрний шлях

Це моя друга спроба партнерства. Вперше я стала партнером юридичної фірми вісім років тому. Не можу назвати свою першу спробу дуже вдалою. Вважаю своєю основною помилкою припущення, що хороший юрист завжди стає хорошим партнером. На жаль, це не так. Тепер я розумію, що психологічно не була готова до ролі партнера. На той час у мене було десять років юридичного досвіду, але замало управлінського. Також забракло розуміння того, як функціонує юридична фірма. Тому я прийняла рішення спуститися на одну сходинку вниз і сім років тому приєдналася до Sayenko Kharenko в якості радника.

Read More

Share:

More Publications
Show More