close
MENU

Publications

Key contacts
24 March 2020

The laws of nature: how the COVID-19 pandemic affects green energy (In Ukrainian)

Source: Mind.ua

І до чого треба бути готовими вітроенергетичним проектам

Станом на 23 березня у світі зафіксовано 350 536 випадків зараження коронавірусом COVID-19, 15 328 смертей і понад 100 000 осіб, які подолали хворобу в 167 країнах. Ця пандемія суттєво впливає на економіку та промисловість усього світу. Зокрема, й на перебіг «зеленої» енергетичної трансформації, націленої на боротьбу з глобальним потеплінням.

Ще наприкінці лютого 2020 року Всесвітній економічний форум (World Economic Forum, WEF), враховуючи масштабний вплив епідемії COVID-19  на економіку Китаю, зробив аналіз можливих збитків для глобальної економіки з урахуванням того, що багато компаній і країн залежать від «самопочуття» цієї азійської країни. Сьогодні ці прогнози можна вважати занадто оптимістичними з огляду на щоденне погіршення епідситуації в усьому світі.

Як впливатиме пандемія COVID-19 на подальший розвиток «зеленої» енергетики і безпосередньо на вітроенергетику? Якими будуть наслідки коронавірусу для розвитку вітроенергетичної галузі в Україні? На ці та інші питання спеціально для Mind відповіли експерт з енергетичних проєктів Марина Гріцишина та голова Правління Української вітроенергетичної асоціації Андрій Конеченков

Read More

Share:

More Publications
Show More