close
MENU

Publications

Key contacts
13 May 2019

Victory Day (in Ukrainian)

Source: Ukrainian jurist

Що робити, коли маєш хорошу роботу та професійне неприйняття несправедливості? Ми не в ідеальному світі, але в наших руках змінити його хоча б до рівня «нормального». Знайомтеся, Аліна ПЛЮЩ, партнер Sayenko Kharenko, керує практикою приватних клієнтів. А ще — допомагає притулкам домашніх тварин та зооволонтерам.

Коли ви почали допомагати притулкам? З чого все починалось?

В якийсь момент я зрозуміла, що більше не можу не помічати величезну кількість безпритульних тварин у Києві та по всій Україні. Недавно купила собі літографію французького художника Dran, яка називається «Пристойне місто», — на ній зображений чоловік, що замазує білою фарбою графіті на стінах, та бездомного, який сидить біля стіни. Мені здається, що ця картина дуже актуальна для Києва, тільки замість безхатька треба намалювати безпритульних тварин. Ми всі робимо вигляд, що живемо в «пристойному» місті, в «пристойному» суспільстві, і не помічаємо тварин, що замерзають на вулицях і помирають від голоду та хвороб.

Не маючи змоги проходити повз та не помічати, я почала допомагати волонтерам, які опікуються безпритульними тваринами — підбирають їх, лікують, «піарять» у соц-мережах, намагаючись знайти для них оселю. Була приємно вражена, що таких людей дуже багато по всій Україні. Але, на жаль, безпритульних тварин значно більше. Тому кожен, хто бере тварину з притулку чи від волонтерів, робить вагомий внесок.

У мене два коти — Шагал та Фріда. Шагала я маленьким кошеням підібрала на вулиці — нещасного, брудного та блохастого. Зараз це статний красень, в якому неможливо впізнати облізле кошеня. Фріду я взяла з притулку, вона мала пристойніший вигляд, бо була вже не з вулиці, але вдома вона ще більше розквітла і стала справжньою красунею.

Read More

Share:

More Publications
Show More