close
МЕНЮ

Публикации

Ключевые контакты
8 апреля 2019

Бизнес устал постоянно находится в зоне риска (на украинском языке)

Источник: Юридическая Газета

11 квітня відбудеться конференція «Бізнес і конфлікти 2019».

В межах інформаційного парнерства «ЮГ» вирішила поговорити з ініціатором заходу, партнером Sayenko Kharenko —  Сергієм Погребним.

Сергію, як виникла ідея створити конференцію «Бізнес і конфлікти 2019»?

Ідея літала у повітрі, просто потрібно було оформити її у захід. Активна позиція низки громадських підприємницьких структур щодо боротьби з рейдерством, тіньовим ринком і корупцією в результаті оформилася в ініціативу Бізнес 100 зі створення ГО «Фонд підтримки економічної безпеки України» для розробки Доктрини економічної безпеки України.

Бізнес втомився постійно перебувати в зоні ризику і прийняв рішення приділити більше уваги економічній безпеці країни та, насамперед, своїй безпеці. Вивчивши ринок заходів у цій сфері та поспілкувавшись з керівником ГО «Бізнес-Варта» Ольгою Тригуб, ми зрозуміли, що не існує конференції, яка об’єднує в єдине ціле всі зони ризику і загроз для бізнесу. Таким чином, народилося спільне рішення провести три конференції на теми: рейдерство, конкуренти, тіньовий ринок. Хоча кількість цих тем може бути збільшена, оскільки загроз для економічної безпеки бізнесу набагато більше.

Прочитать больше

Поделиться:

Больше Публикации
Показать больше