close
МЕНЮ

Публикации

Ключевые контакты
25 января 2019

Дезинформация как способ корпоративного мошенничества, или о чем молчат ТОП менеджеры (на украинском языке)

Источник: Новое время. Бизнес

У сучасній ринковій економіці та бізнесі успіх залежить не тільки від уміння створювати і продавати якісний продукт або послугу, але також і від вміння зберегти і примножити капітал. В умовах неефективного контрольного середовища завжди зростають існуючі ризики шахрайства.

Ефективно вибудувана система фінансово-економічної безпеки дозволить превентивно виявити, усунути або мінімізувати потенційні загрози від корпоративного шахрайства.

Вибір форми системи внутрішнього контролю залежить від організаційної структури організації, масштабів її діяльності, відношення власників і керівництва до контролю загалом. Однією з основних цілей створення і функціонування системи контролю в організації є зниження ризику власника втрати майна, упущення економічної вигоди і банкрутства господарюючого суб’єкта.

У цій статті ми розглянемо один зі способів корпоративного шахрайства — замовчування і спотворення даних, наданих ТОП-менеджментом власнику бізнесу.

Причинами дезінформації часто бувають некомпетентність, власна лінь, недбалість і зловживання посадових осіб, які безпосередньо звітують власнику і безпосередньо впливають на прийняття важливих рішень. А прояви дезінформації можна згрупувати за посадами наступним чином.

Прочитать больше

Поделиться:

Больше Публикации
Показать больше