close
МЕНЮ

Публикации

Ключевые контакты
19 февраля 2019

Настоящими игроками юридического бизнеса руководят не деньги (на украинском языке)

Источник: Юридическая Газета

Нещодавно Ярослав ОГНЕВ’ЮК очолив IP-практику в Sayenko Kharenko, яка тепер налічує 13 юристів та є однією з найбільших в Україні. Про свій досвід, бачення розвитку в новій команді, амбіції та нові виклики, і юрринок, any та глобальні тренди у сфері юридичних послуг розповів пан Огнев’юк в інтерв’ю для «ЮГ»

Ярославе, чим було продиктоване Ваше рішення приєднатися до Sayenko Kharenko?

Це комплекс чинників, але головним є бажання не зупинятися на досягнутому. Протягом багатьох років знайомства з партнерами Sayenko Kharenko провідною темою наших розмов був ефективний та якісний розвиток ринку юридичних послуг. Моє бачення шляхів розвитку ІР- практики повністю збігається з баченням партнерів Sayenko Kharenko, тож наприкінці минулого року спільні ідеї набули форми конкретних пропозицій. У процесі перемовин ми виявлили багато перспектив для спільного розвитку.

Тобто пропозиція була зроблена раніше?

Раніше були лише загальні ділові розмови про ринок, розвиток практик тощо. Ми обмінювалися баченням, думками, приглядалися один до одного, підсвідомо шукаючи один в одному риси, які влаштовували б усіх. На разі говорять про глобальні тренди, які не оминули Україну. Наприклад, що на юрринку виживатимуть або бутики, або великі юридичні компанії. Середнім компаніям не буде місця. Чи не є Ваш крок страховкою, щоб спокійно розвиватися всередині великої компанії? Я не погоджуюся з думкою про те, що середнім компаніям не буде місця на ринку. Юридичний бізнес — це, насамперед, невеличка частина загального українського бізнесу. Оскільки складається він не лише з приватних підприємців і великих корпорацій, а також є середній бізнес, який навряд чи звертатиметься до топових юридичних компаній. Він шукатиме для себе оптимальну цінову пропозицію, тому середні юридичні фірми теж матимуть своїх клієнтів. До того ж не всім потрібен Ml service. Це міф. Багато компаній мають власного інхауз-юриста, який «закриває» поточну роботу. Вони потребують сторонньої допомоги лише тоді, коли виникають більш глобальні або, навпаки, вузькофахові питання. Full service, бутик чи середня юркомпанія? Залежить від рівня складності питання та величини ризиків для бізнесу. На дороговартісні проекти чи великі ризики клієнт готовий витратити достатньо, щоб найняти консультантів з топових фірм.

Прочитать больше

Поделиться:

Больше Публикации
Показать больше