close
МЕНЮ

NewLaw and Beyond

Створити, Зберегти, Примножити

ТЯГТИ

 • ПОСЛІДОВНІ

 • КЛІЄНТООРІЄНТОВАНІ

 • ІННОВАЦІЙНІ

 • БІЗНЕС-ОРІЄНТОВАНІ ЮРИСТИ

 • 15 років лідерства на юридичному ринку

  Понад 100 разів Sayenko Kharenko визнавали юридичною фірмою № 1 в усіх основних галузях права і більш ніж 30 раз «Фірмою року в Україні» за версією найбільш престижних професійних нагород.

  Дізнатись більше
 • Не існує двох однакових проектiв

  Ми виступаємо юридичним радником понад 1800 клієнтів з понад 60 країн по всьому світу. Ми впевнені, що кожен клієнт має унікальні бізнес-потреби, тому наша команда розробляє індивідуальні бізнес-рішення для кожного окремого клієнта та проекту.

  Дізнатись більше
 • Neworld Lab

  Інновації змінюють межі правового поля. Neworld Lab – експериментальний проект Sayenko Kharenko, створений для того, щоб прогнозувати ці зміни і готуватися до них. Ми аналізуємо світові тенденції в науці та економіці, шукаємо адекватні інструменти регулювання відносин, пов'язаних з впровадженням інновацій, і знаходимо юридичні рішення, що зможуть захистити завтрашній день.

  Дізнатись більше
 • Найкращі експерти з діловою хваткою

  Дізнатись більше Зв’язатися з Уповноваженим, відповідальним за реалізацію
  Антикорупційної програми і протидію корупції

Банківське та фінансове право

Клієнти особливо цінують практику банківського та фінансового права за розуміння їхніх бізнес-задач та здатність ставати частиною їхніх команд, забезпечуючи оптимальні результати у проектах будь-якої складності.

Читати далі

Банкрутство та реструктуризація заборгованості

Успішний супровід проектів із реструктуризації заборгованості вимагає поєднання експертизи різних практик, стратегічного підходу та нестандартного мислення. Саме такий комплексний підхід вирізняє нашу практику.

Читати далі

Взаємодія з державними органами

Маючи на меті реалізацію інноваційних проектів або плануючи інвестувати в проекти в Україні, потенційні інвестори звертаються до нас за допомогою у побудові конструктивного діалогу з державними органами.

Читати далі

Вирішення судових спорів

Sayenko Kharenko супроводжує найбільш складні судові проекти, надаючи клієнтам практичні рішення та високоякісні комплексні послуги. Клієнти довіряють нам найважливіші судові проекти завдяки нашій здатності керувати всіма аспектами судового процесу.

Читати далі

Захист даних та кібербезпека

Для багатьох наших клієнтів дані є основою бізнесу. У зв'язку з цим ми приділяємо особливу увагу захисту даних та кібербезпеці.

Читати далі

Інтелектуальна власність

Практика інтелектуальної власності Sayenko Kharenko визнана авторитетними міжнародними рейтингами. З-поміж інших нас вирізняють увага до деталей та глибоке розуміння усіх аспектів кожного окремого проекту.

Читати далі

Комплаєнс та розслідування

Ми допомагаємо компаніям працювати у складних умовах та в епоху стрімких змін без порушення жодних законодавчих норм.

Читати далі

Конкурентне право

Наша головна мета – досягти позитивного результату для кожного клієнта у кожному проекті. Наш досвід участі в останніх найбільш масштабних і помітних справах у сфері конкурентного права в Україні – яскраве свідчення того.

Читати далі

Корпоративна безпека

Уже понад 50 клієнтів довірили нам повний супровід з питань корпоративної безпеки, пов'язаних з їхньою діяльністю в Україні: від розробки і впровадження корпоративних систем безпеки до розв'язання кризових ситуацій і вирішення безпрецедентних конфліктів.

Читати далі

Корпоративне право та M&A

Sayenko Kharenko – визнаний лідер у сфері супроводження угод зі злиття та поглинання і консультування з інших питань корпоративного права в Україні. Вже 15 років ми реалізовуємо найбільш інноваційні та складні проекти на ринку.

Читати далі

Кримінально-правовий захист

Без допомоги професійної команди адвокатів бізнес особливо вразливий до економічних злочинів та шахрайств. Команда досвідчених та високопрофесійних адвокатів Sayenko Kharenko пропонує клієнтам захист бізнесу у форматі 24/7.

Читати далі

Міжнародна торгівля

Sayenko Kharenko має унікальний для України досвід консультування клієнтів з усіх питань у сфері міжнародної торгівлі, зокрема щодо права СОТ та заходів торговельного захисту. Завдяки більш ніж десятирічному досвіду саме в цій галузі ми готові пропонувати клієнтам інноваційні рішення, що дозволять їм вийти на новий рівень.

Читати далі

Міжнародний арбітраж

Sayenko Kharenko – впливовий гравець у сфері міжнародного арбітражу та складних транскордонних спорів. Наша команда напрацювала унікальний досвід супроводу чисельних комплексних справ в Україні та в інших країнах.

Читати далі

Нерухомість та будівництво

Завдяки досвіду наших юристів та налагодженим зв’язкам з експертами у сфері нерухомості ми надаємо нашим клієнтам якісний супровід будь-яких операцій з нерухомістю.

Читати далі

Оподаткування

Податкова практика у тісній співпраці з іншими практиками надає клієнтам практичну допомогу та пропонує комплексні бізнес-рішення. Ми ефективно вирішуємо повний спектр податкових питань, з якими стикаються клієнти на міжнародному чи національному рівнях.

Читати далі

Ринки капіталу

Ми здобули бездоганну репутацію завдяки супроводженню більшості трансакцій на міжнародних ринках капіталу за участю українських емітентів, запровадженню нових структур та інструментів та формування відповідного регуляторного поля.

Читати далі

Трудове право

Команда практики трудового права Sayenko Kharenko спеціалізується на всіх аспектах трудового права та має міжнародне визнання як високопрофесійних і досвідчених експертів у галузі.

Читати далі

Управління приватним капіталом

Ми допомагаємо вам будувати власну приватну імперію – від океанських яхт до приватних літаків, від розкішних будинків до тропічних островів.

Читати далі
 • Банківське та фінансове право
 • Банкрутство та реструктуризація заборгованості
 • Взаємодія з державними органами
 • Вирішення судових спорів
 • Захист даних та кібербезпека
 • Інтелектуальна власність
 • Комплаєнс та розслідування
 • Конкурентне право
 • Корпоративна безпека
 • Корпоративне право та M&A
 • Кримінально-правовий захист
 • Міжнародна торгівля
 • Міжнародний арбітраж
 • Нерухомість та будівництво
 • Оподаткування
 • Ринки капіталу
 • Трудове право
 • Управління приватним капіталом

Індустрія

Аграрний сектор

Sayenko Kharenko сприяє динамічному розвитку агропромислового сектору України, супроводжуючи найскладніші інноваційні проекти за участі найбільших українських та міжнародних агрокомпаній, галузевих асоціацій, неурядових організацій та органів державної влади.

Читати далі

Індустрія

Азартні ігри

Із 2014 року Sayenko Kharenko бере активну участь у розробці нового законодавства про азартні ігри в Україні.

Читати далі

Індустрія

Готельний бізнес та індустрія дозвілля

Працюючи з повним спектром клієнтів як з державного, так і з приватного секторів, ми можемо передбачати виникнення гострих питань ще до того, як вони стануть проблемами, та запропонувати прості та зрозумілі рішення для досягнення оптимальних бізнес-результатів.

Читати далі

Індустрія

Державний сектор

Sayenko Kharenko володіє величезним досвідом консультування іноземних інвесторів та кредиторів у проектах за участі Уряду України, державних підприємств та муніципалітетів.

Читати далі

Індустрія

Енергетика

Керуючись бізнес-цілями наших клієнтів, ми здобули репутацію провідного радника з найскладніших та новаторських проектів на ринку.

Читати далі

Індустрія

Маркетинг та реклама

Ми володіємо експертизою та досвідом щодо всього спектру юридичних послуг у сфері маркетингу та реклами – від спонсорських проектів та розіграшів до рекламних слоганів.

Читати далі

Індустрія

Медіа, технології та комунікації

Sayenko Kharenko має багаторічний досвід консультування клієнтів у сферах медіа, технологій і комунікацій. Галузева команда фірми націлена на результат і об'єднує юристів, які заслужили довіру клієнтів завдяки високій якості послуг і глибоким галузевим знанням. Винятковий досвід наших юристів у сфері медіа, технологій і комунікацій дозволяє ефективно вирішувати будь-які повсякденні завдання клієнтів, а також супроводжувати найбільш складні та знакові проєкти у цій сфері.

Читати далі

Індустрія

Природні ресурси

Консультуючи міжнародних та національних лідерів сектору з питань ведення діяльності, вирішення спорів, корпоративного права та трансакційних питань, ми здобули відмінне розуміння бізнесу, комерційних та юридичних аспектів галузі.

Читати далі

Індустрія

Споживчі товари та торгівля

Ми регулярно консультуємо провідні світові бренди, що працюють у секторах FMCG, моди та предметів розкоші, ритейлу та в харчовій промисловості, щодо різноманітних питань, які виникають на всіх етапах життєвого циклу продукту та бренду.

Читати далі

Індустрія

Транспорт та інфраструктура

Ми регулярно консультуємо банки, міжнародні фінансові установи, представників приватного та державного сектору, будівельні та проектно-конструкторські компанії, технічних консультантів та девелоперів з різноманітних питань, що виникають на всіх стадіях реалізації проекту.

Читати далі

Індустрія

Фармацевтика та охорона здоров’я

Наша головна конкурентна перевага – багаторічний досвід консультування найбільших представників галузі. Ми досконало розуміємо специфіку індустрії та напрями її розвитку, створили мережу ділових контактів у індустрії та підтримуємо тісні ділові відносини з регуляторами.

Читати далі

Індустрія

Фінансові установи

Sayenko Kharenko є відправним пунктом для більшості провідних міжнародних фінансових установ, які реалізують найскладніші фінансові проекти в Україні.

Читати далі
 • Аграрний сектор
 • Азартні ігри
 • Готельний бізнес та індустрія дозвілля
 • Державний сектор
 • Енергетика
 • Маркетинг та реклама
 • Медіа, технології та комунікації
 • Природні ресурси
 • Споживчі товари та торгівля
 • Транспорт та інфраструктура
 • Фармацевтика та охорона здоров'я
 • Фінансові установи

Наша команда

Ми бачимо в інноваціях нові можливості, а головну цінність фірми – в її інтелектуальному капіталі. Клієнти особливо цінують наш практичний та інноваційний підхід, а також здатність мінімізувати ризики і допомагати в досягненні їхніх стратегічних і бізнес-цілей.

Дізнатись більше