close
МЕНЮ

Про фірму

Sayenko Kharenko – одна з провідних юридичних фірм України, що надає комплексну підтримку в усіх основних галузях економіки.

Про фірму

ТЯГТИ

 • ПОСЛІДОВНІ

 • КЛІЄНТООРІЄНТОВАНІ

 • ІННОВАЦІЙНІ

 • БІЗНЕС-ОРІЄНТОВАНІ ЮРИСТИ

 • 15 років лідерства на юридичному ринку

  Понад 100 разів Sayenko Kharenko визнавали юридичною фірмою № 1 в усіх основних галузях права і більш ніж 30 раз «Фірмою року в Україні» за версією найбільш престижних професійних нагород.

 • Не існує двох однакових проектiв

  Ми виступаємо юридичним радником понад 1800 клієнтів з понад 60 країн по всьому світу. Ми впевнені, що кожен клієнт має унікальні бізнес-потреби, тому наша команда розробляє індивідуальні бізнес-рішення для кожного окремого клієнта та проекту.

 • Neworld Lab

  Інновації змінюють межі правового поля. Neworld Lab – експериментальний проект Sayenko Kharenko, створений для того, щоб прогнозувати ці зміни і готуватися до них. Ми аналізуємо світові тенденції в науці та економіці, шукаємо адекватні інструменти регулювання відносин, пов'язаних з впровадженням інновацій, і знаходимо юридичні рішення, що зможуть захистити завтрашній день.

 • Найкращі експерти з діловою хваткою

Sayenko Kharenko – одна з найбільших юридичних фірм України, що пропонує повний спектр юридичних послуг у всіх основних галузях економіки. Ми створюємо нові продукти, генеруємо інноваційні рішення і приймаємо виклики нових ринків з єдиною метою – забезпечити нашим клієнтам комфортний юридичний супровід, що допоможе в досягненні їхніх бізнес-цілей.

Визнання

Найінноваційніша юридична фірма року в Україні

IFLR European Awards 2011-2013, 2015, 2017 та 2019

Юридична фірма року: Росія, Україна та СНД

The Lawyer European Awards 2019

Юридична фірма року: Україна

Chambers and Partners, 2015, 2018, 2021

Відзначена серед найбільш інноваційних юридичних фірм Європи

FT Innovative Lawyers Report 2016-2018 видавництва Financial Times

Фірма року: Україна

Who's Who Legal Awards 2017

Юридична фірма року

«Юридична практика», 2021