close
Індустрія

Маркетинг та реклама

Ми володіємо експертизою та досвідом щодо всього спектру юридичних послуг у сфері маркетингу та реклами – від спонсорських проектів та розіграшів до рекламних слоганів.

40+
проектів у 2017 році

Sayenko Kharenko пишається своєю командою досвідчених юристів, які постійно консультують міжнародних та локальних клієнтів щодо втілення юридичних аспектів їхніх ідей з питань рекламування та промоції їхньої продукції та брендів.

Ми працюємо з рекламодавцями із галузей фармацевтики та охорони здоров’я, роздрібної торгівлі та технологій. Ми надаємо юридичну підтримку з таких питань:

  • проведення переговорів та підготовка спонсорських договорів, договорів щодо створення реклами, пошуку талантів, розміщення реклами та багато іншого;
  • юридичний супровід реалізації заходів рекламного характеру, конкурсів, розіграшів, а також консультування щодо ризиків, пов’язаних із азартними іграми;
  • юридична перевірка рекламних слоганів та застережень;
  • представництво та ведення справ в контролюючих органах у сфері реклами та в Антимонопольному комітеті України (розслідування, виконання рішень стосовно недобросовісної конкуренції або порівняльної реклами; претензії споживачів).

Як ексклюзивний учасник Global Advertising Lawyers Alliance від України ми можемо реалізувати проекти клієнтів не тільки в Україні, але і за кордоном.

Ми маємо досвід роботи зі спеціальним програмним забезпеченням для погодження рекламних та промо-матеріалів та завжди готові ефективно підлаштувати нашу юридичну роботу до наявних у клієнта процедур та політик.

Наше комплексне розуміння практики та тенденцій ми заклали в основу нашої внутрішньої бази даних рекламних слоганів та застережень, в якій ми вже систематизували близько 100 практичних кейсів.

Останні проєкти
Публікації
Експерти SK
Олег Климчук
Радник
Перегляд профілю
Павло Ковальчук
Старший юрист
Перегляд профілю
Тетяна Дрок
Юрист