close
Індустрія

Медіа та індустрія розваг

Sayenko Kharenko володіє багаторічним досвідом консультування клієнтів – від стартапів до провідних національних та міжнародних компаній – щодо усіх аспектів та регуляторних особливостей галузі медіа та індустрії розваг в Україні. Партнерські стосунки з провідними юридичними фірмами у всьому світі дозволяють нам ефективно супроводжувати транскордонні проекти.

50+
галузевих клієнтів

Значний досвід роботи з усіма гравцями галузі

Наш галузевий досвід охоплює питання щодо виробництва фільмів, музики, телевізійних програм, ігор, реклами, контенту або розповсюдження у мережі.
Як провідна фірма, що пропонує повний спектр юридичних послуг, ми пропонуємо нашим клієнтам досвід вузькопрофільних юристів провідних практик фірми для розробки ефективних та практичних рішень. Так ми допомагаємо клієнтам адаптувати свою діяльність до вимог місцевого ринку та законодавства. Наші юристи супроводжують найскладніші та знакові проекти та спори у цій галузі.

Наша галузева команда надає юридичні консультації у таких напрямках:

 • ліцензування контенту, розповсюдження та доставка, структуризація та комерціалізація продукції та послуг, пов’язаних із контентом;
 • розваги та азартні ігри, онлайн-, мобільні та відеоігри;
 • мережевий, фіксований дротяний та безпровідний зв’язок;
 • реклама, маркетинг та комунікації;
 • технологія та інфраструктура мовлення;
 • регуляторні питання та питання дотримання законодавства (захист даних та ведення баз даних; впровадження нових комунікаційних технологій, таких як WiMAX та 4G; інтерконект, роумінг, ліцензійні угоди й угоди про передачу технологій; дотримання вимог НКРЗ).

Діяльність наших клієнтів охоплює всі сфери: від виробництва реклами та контенту (публікація, ТБ та розваги у сфері кіноіндустрії, ігри, музика) до дистрибуції (теле- та радіомовлення, мережевий, фіксований дротяний та безпровідний зв’язок) та технології. Не дивно, що ми досконально розуміємо бізнес наших галузевих клієнтів та регуляторні особливості галузі.
Sayenko Kharenko працювала над проектами за участі найбільших компаній індустрії, зокрема Astelit (Lifecell), Comcast, Cosmote, Electronic Arts, Kyivstar, Livestream, Lucasfilm, NBC Universal, Nikkei, Shanghai Giant Network Technology Co., Sportfive, Time Warner, Vodafone, Volia Cable та Vostok Games.

визнання
 • №1 у сфері телекомунікацій та медіа

  Ukrainian Law Firms 2020
 • №1 у сфері ІТ

  Ukrainian Law Firms 2020
 • У трійці лідерів ринку у сфері телекомунікацій, медіа, технологій

  «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України 2019», видавництво «Юридична Газета»
ТЯГТИ
Експерти SK
Валентина Гвоздь
Партнер
Перегляд профілю
Олександр Ніколайчик
Партнер
Перегляд профілю
Ярослав Огнев’юк
Партнер
Перегляд профілю
Ольга Кирюша
Старший юрист