close
Індустрія

Технології, телекомунікації та кібербезпека

Наші юристи стежать за останніми тенденціями в технологіях і чудово розуміються на них. Наша інтегрована команда включає висококваліфікованих спеціалістів із оподаткування, корпоративного права, інтелектуальної власності, телекомунікацій, договірного права та інвестицій. Орієнтуючись на потреби клієнтів та специфіку кожного проекту, ми залучаємо юристів, чий досвід забезпечує цілісне розуміння найбільших ризиків для клієнтів у всіх суміжних сферах.

Інновації можливі навіть на правовій базі старої школи, особливо коли ваші радники розуміються на технологіях.

Робоча група фірми з блокчейну консультувала щодо різноманітних питань з первинного розміщення монет (ICO), кібербезпеки, AI, інноваційної медицини та гемблінгу. Ми також надаємо послуги зі структурування операцій із криптовалютами та консультації з питань оподаткування. Кібербезпека та захист даних заслуговують особливої уваги, оскільки світом керує інформаційна економіка. Глобалізація переносить інформацію на хмарні сервіси, але закони про конфіденційність відрізняються залежно від юрисдикції. Проте ми знаємося і на цих відмінностях.

Наша команда однаково ефективна під час роботи над складними проектами із впровадження новітніх технологій та проектами щодо різноманітних питань, пов’язаних з веденням бізнесу у сфері ІТ:

 • створення RND центрів в Україні;
 • запровадження електронних документів та електронного підпису;
 • юридичний аудит (due diligence) ІТ-компаній;
 • підтримка онлайн-бізнесу та використання електронних грошей;
 • структурування міжнародного бізнесу;
 • рекомендації щодо регулювання та комплаєнсу (бездротовий зв’язок, технології передачі даних, міжмережева взаємодія тощо).

Ми виступали радником у низці знакових трансакцій в індустрії. Серед наших проектів: супровід придбання компанії Playtika компанією Shanghai Giant Network Technology (сума угоди становила 4,4 млрд доларів США); співпраця з ЄБРР у рамках проекту технічного співробітництва «Відкритий уряд в Україні: підтримка впровадження рішень електронного уряду на основі концепції Prozorro» в зв’язку зі створенням юридичної особи для експлуатації електронної торгової системи «ProZorro.Продажі»; консультування з питань продажу контрольного пакету акцій EVO Group компанією Naspers Group компанії Rozetka. Ми також виступали радником спільних букраннерів UBS, Credit Suisse, J.P. Morgan, VTB Capital та Cowen & Company щодо публічного розміщення акцій компанією Luxoft Holding, Inc.

Команда практики конкурентного права Sayenko Kharenko регулярно консультує ключових гравців індустрії у ході складних проектів. Нещодавно команда виступала радником компанії Dell щодо придбання компанії EMC (вартість угоди становила  67 млрд доларів США); а також отримала дозвіл Антимонопольного комітету України на придбання компанією IBM контрольного пакету компанії GTD OPERATIONS LLC.

Юристи Sayenko Kharenko сприяють соціальному прогресу у галузі цифрових технологій, консультуючи з цього приводу органи державної влади, розробляючи законопроекти, очолюючи професійні спілки та навчаючи колег та студентів, а також інвестуючи у стартапи.

визнання
 • Юридична фірма року у сфері інформаційних технологій

  «Юридична премія 2016, 2018», видавництво «Юридична практика»
 • №1 у сфері інформаційних технологій

  Ukrainian Law Firms 2015-2020
 • Серед лідерів у сфері телекомунікацій, медіа, технологій

  «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України 2019», видавництво «Юридична Газета»
 • ТОП-4 у сфері інформаційних технологій

  «50 провідних юридичних фірм України 2019», видавництво «Юридична практика»
ТЯГТИ
Експерти SK
Пітер Телюк
Партнер
Перегляд профілю
Назар Чернявський
Партнер
Перегляд профілю
Михайло Харенко
Партнер
Перегляд профілю
Ярослав Огнев’юк
Партнер
Перегляд профілю
Оксана Даскалюк
Старший юрист
Перегляд профілю
Михайло Гринишин
Старший юрист
Перегляд профілю
Андрій Цяцяк
Юрист