close
МЕНЮ

Новини

28 May 2019

Рекордна кількість юристів Sayenko Kharenko увійшла до рейтингу Best Lawyers 2020 в Україні

Sayenko Kharenko встановила новий рекорд за кількістю юристів, визнаних у виданні 2020 року найбільш шанованого рейтингу українського юридичного сектору. Цього разу до щорічного рейтингу, складеного на основі експертної оцінки від колег з юридичної спільноти, увійшло 34 юристи Sayenko Kharenko. Результати цьогорічного рейтингу містять навіть 2 рекорди, оскільки 16 із 34 юристів було визнано вперше. Дебютантами Best Lawyers 2020 стали Ірина Бакіна, Анастасія Бідах, Олександр Буряк, Валентина Гвоздь, Олександр Друг, Сергій Казмірчук, Олег Климчук, Олексій Колток, Анжела Махінова, Олександр Нагорний, Максим Назаренко, Олександр Ніколайчик, Євгенія Реботунова, Дмитро Рябікін, Сергій Смірнов та Ігор Сухомудренко.

Водночас Костянтин Грібов, Дмитро Корбут, Антон Коробейніков, Ігор Лозенко, Світлана Мусієнко, Віталій Оджиковський, Ярослав Огнев’юк, Олександр Ольшанський, Олександр Падалка, Аліна Плющ, Сергій Погребной, Володимир Саєнко, Дмитро Тараник, Михайло Харенко, Світлана Хєда, Назар Чернявський, Олена Щербина та Володимир Яремко тримають свої позиції у рейтингу вже від декількох до 10 років поспіль.

Рейтинг також визнав Михайла Харенка Юристом року у категорії Structured Finance Law, а Володимиру Саєнку присудив це звання у категорії Mergers and Acquisitions Law.

До того ж Sayenko Kharenko здобула звання Фірми року у категоріях Capital Markets Law та Labour and Employment Law.

Визнання щорічним рейтингом Best Lawyers of Ukraine цінується особливо високо, оскільки його результати базуються на оцінці професійної експертизи колегами – провідними юристами у тій самій області права та у тій самій юрисдикції.

Партнер Назар Чернявський коментує: «Я невимовно щасливий бачити, що 2019 рік виявляється одним із найвдаліших для Sayenko Kharenko. Члени нашої команди та фірма продовжують отримувати найпрестижніші індивідуальні нагороди та галузеве визнання протягом року. Сподіваюся, для Sayenko Kharenko і надалі продовжиться ця низка перемог. Вітаю усіх колег, хто увійшов до рейтингу, та дякую всім, хто голосував за нас».

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше