close
МЕНЮ

Новини

2 Жовтня 2018

Тетяна Сліпачук увійшла до складу нового ЦВК України

Тетяна Сліпачук увійшла до нового складу Центральної Виборчої Комісії України (далі – ЦВК). Призначення набуло чинності 5 жовтня 2018 року після того, як Тетяна склала присягу на пленарному засіданні Верховної Ради України. У зв’язку з призначенням Тетяна вийшла зі складу партнерів Sayenko Kharenko після семи років у фірмі.

За понад 20 років трудового стажу Тетяна зробила значний особистий внесок у розвиток в Україні таких галузей практики як міжнародний арбітраж та міжнародна торгівля. Саме під її керівництвом практики міжнародного арбітражу і міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko посіли найвищі позиції в найавторитетніших міжнародних та українських виданнях. За подальший розвиток цих практик відповідатимуть партнери Олександр Друг та Анжела Махінова.

Тетяна Сліпачук коментує: «Попри значний час, що я присвятила розвитку міжнародного арбітражу в Україні та створенню двох найсильніші та найуспішніші на ринку практик, рішення змінити сферу діяльності далося мені досить легко. Не зважаючи на моє постійне прагнення до невпинного розвитку, нових вражень та звершень, новий поворот у кар’єрі був дуже ретельно обдуманим та зваженим кроком. За час роботи в Sayenko Kharenko мені вдалося створити сильні професійні команди, і я впевнена, що Олександр Друг та Анжела Махінова продовжать і надалі розвивати практики. Я дуже рада бачити, що залишаю практики на зрілих, вмотивованих та натхненних партнерів нового покоління. Також я дякую кожному члену своєї команди за підтримку під час прийняття цього рішення».

Партнер Володимир Саєнко зазначає: «Ми безкінечно вдячні Тетяні за сім років, що вона присвятила фірмі. За цей час їй вдалося побудувати дві сильні практики, об’єднавши найкращих експертів ринку у професійні команди. Тепер Тетяна розпочинає цілком новий розділ кар’єри. Це рішення, яке, безперечно заслуговує на повагу, не стало несподіванкою для фірми, і ми повністю підтримуємо його. Ми бажаємо Тетяні удачі в усіх випробуваннях, з якими вона зіткнеться на новому етапі професійного життя».

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше