close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
15 Жовтня 2020

Анжела Махінова – єдиний український юрист, рекомендований Who’s Who Legal: Franchise 2020

Анжела Махінова стала єдиним експертом із міжнародної торгівлі в Україні, рекомендованим Who’s Who Legal: Franchise 2020. Зокрема, в довіднику зазначено, що: «Анжела Махінова з Sayenko Kharenko відома як дуже чуйний і професійний юрист в області франчайзингу та фахівець з міжнародної торгівлі з великим досвідом роботи у сфері дистрибуції та франчайзингу».

В останньому випуску WWL: Franchise представлені 544 провідних юриста в області франчайзингу. Вони були відзначені за їхні досвід і знання в області консультування франчайзерів і франчайзі з питань структурування системи, суперечок, регулювання і трансакційних питань.

З 1996 року Who’s Who Legal визначає провідних практикуючих юристів у різних областях комерційного права. В цілому на сайті WWL представлені більше 24 000 провідних приватних юристів світу i 2 500 експертів-консультантів із понад 150 національних юрисдикцій.

Рейтинг призначений для скорочення витрат на пошуки юриста. Що ще більш важливо, його мета – звести до мінімуму трансакційні витрати і ризик залучення посереднього спеціаліста. Видання виступає в якості довідкового матеріалу для компаній, що прагнуть підтвердити репутацію експертів-юристів, рекомендованих іншою стороною. Однак оскільки рекомендації часто надходять від колег по ринку, дослідники також прагнуть створити мережу серед перерахованих юристів, які будуть знати найздібніших юристів у своїй галузі практики, але можуть бути не так добре інформовані, коли йдеться про інші області права та країни в міждисциплінарних та міжнародних угодах.

Sayenko Kharenko володіє унікальним для України досвідом консультування клієнтів із усіх питань у сфері міжнародної торгівлі, в тому числі щодо права СОТ та заходів торговельного захисту. Практика міжнародної торгівлі фірми займає лідируючі позиції в області міжнародної торгівлі за версією The Legal 500, 2020 року, визнана номером один в області торговельних засобів захисту/СОТ за версією Ukrainian Law Firms 2012-2020 і названа номером один в області міжнародної торгівлі за версією Top 50 Law Firms 2019 видавництва «Юридична Практика».

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше