close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
26 Листопад 2020

Анжела Махінова вп’яте поспіль увійшла в Who’s Who Legal: Trade & Customs

Анжела Махінова рекомендована виданням Who’s Who Legal: Trade & Customs 2020. У щорічному виданні WWL: Trade & Customs представлені найкращі в світі юристи в галузі міжнародної торгівлі, митного законодавства та міжнародних санкцій.

У рейтинг потрапляють юристи, відібрані за їхню видатну роботу з широкого кола питань – від питань антидемпінгу, антісубсидіарних і компенсаційних мит до питань регулювання міжнародної торгівлі. Рейтинг також відзначає провідних консультантів із економічних та антидемпінгових питань за їхню відмінну роботу в області консультування клієнтів із питань торгової політики, антидемпінгових і компенсаційних мит і пов’язаних із ними судових розглядів.

У Who’s Who Legal: Trade & Customs 2020 увійшло 630 експертів із 387 фірм із 42 юрисдикцій.

Юристи практики міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko мають бездоганну репутацію серед колег і в професійному співтоваристві. Їх регулярно відзначають серед лідерів у сфері міжнародної торгівлі провідні національні та міжнародні рейтинги, у тому числі Ukrainian Law Firms, Best Lawyers International, International Who’s Who of Franchise Lawyers, International Who’s Who of Trade & Customs Lawyers і Client Choice Awards.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше