close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
16 Квітня 2021

Анжела Махінова взяла участь у проведенні комплексного дослідження щодо перегляду Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Партнер Sayenko Kharenko Анжела Махінова взяла участь у проведенні комплексного дослідження «Перегляд Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами. Аналіз торговельно-економічних наслідків та пропозиції до переговорної позиції України» у якості експерта з міжнародної торгівлі Українського центру сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC). У рамах проведення зазначеного дослідження Анжела детально опрацювала всі тарифні та нетарифні вимоги; правила походження; питання, пов’язані з державними закупівлями, державною допомогою, проблемами з транзитом через країни ЄС; вирішення спорів; застосування заходів торговельного захисту, Green Deal, Угодою АСАА, СПС тощо. За результатами проведеного аналізу експерт ідентифікувала відповідні аспекти, проблемні для українського бізнесу, а також запропоновала варіанти можливих змін.

Анжела Махінова коментує участь у проекті: «Підписання Україною Угоди про асоціацію з ЄС стало знаковою подією та переламним моментом в історії країни. Проте очевидно, що для того щоб український бізнес міг повною мірою скористатися перевагами зони вільної торгівлі з ЄС, дуже важливо переглянути окремі положення Угоди, аби зробити їх вигіднішими для України та її економіки. Сподіваюся, що проведене дослідження та надані за його результатами рекомендації покладуть початок цій процедурі».

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше