close
МЕНЮ

Новини

20 Червня 2018

Best Lawyers in Ukraine 2019 визнали 18 юристів Sayenko Kharenko

Best Lawyers, найдавніше та найбільш впливове експертне видання у юридичній професії, визнало Sayenko Kharenko Law Firm of the Year у сфері Banking and Finance. Премія “Law Firm of the Year” визнає одну з топових фірм за її роботу у окремій юридичній галузі (національний рівень). Нагороди визначаються багатьма факторами, серед яких: відгуки про самих юристів, масштаби діяльності їхньої фірми в окремій практиці та репутацію фірми у галузі.

Більше десяти років Sayenko Kharenko представлена в списку Best Lawyers в Україні як провідна фірма, яка має одну з найбільших команд юристів, визнаних у своїх численних практиках. Цього року ми досягли вражаючого результату – 18 юристів у 18 практиках, у тому числі рекордна кількість новачків у рейтингу.

Best Lawyer визнали таких юристів Sayenko Kharenko:

Більше того, Sayenko Kharenko отримала найбільшу кількість нагород “Lawyer of the Year” ніж будь-яка юридична фірма в Україні. Чотири наших юристи були визнані у таких практиках:

Ці нагороди показують як вже визнаний досвід нашої фірми, так і наявність майбутніх талантів.

З того часу, як Best Lawyers була заснована в 1981 році, видатні юристи – від президентів American Bar Association до генерального радника найбільших корпорацій – коментували корисність, ретельність і цілісність рецензованих списків, опублікованих у “Best Lawyers”.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше