close
МЕНЮ

Новини

12 Квітня 2012

Блискучі результати Sayenko Kharenko в українському юридичному рейтингу Ukrainian Law Firms 2012

Юридична фірма Sayenko Kharenko названа фірмою №1 у рекордній кількості практик за версією нещодавно опублікованого дослідження Ukrainian Law Firms 2012 (ULF), щорічного рейтингу українських та міжнародних юридичних фірм видавництва «Юридична практика».

Sayenko Kharenko дебютувала на першому місці рейтингу у сферах міжнародного арбітражу та міжнародної торгівлі, а також підтвердила вже традиційну позицію №1 у сферах фінансового права, M&A, банкрутства та реструктуризації. Крім того, Sayenko Kharenko увійшла до ТОП-5 юридичних фірм України у сферах сільського господарства, енергетики та природних ресурсів, трудового права, а також у сфері вирішення судових спорів – одному з найбільш конкурентних напрямків юридичних послуг в Україні.

Провідні позиції юридичної фірми Sayenko Kharenko в п'яти практиках підкріплені високими індивідуальними рейтингами партнерів та радників фірми.

Крім рейтингу Who's Who, у якому фірми і юристи ранжуються за сферами права, аналітики ULF традиційно готують до публікації рейтингові таблиці найбільших проектів за рік.

Згідно з результатами рейтингових таблиць Sayenko Kharenko за останні дванадцять місяців супроводжувала більше 20% всіх проектів в Україні. Фірма стала №1 за кількістю найбільших проектів у сферах конкурентного, фінансового права, реструктуризації заборгованості та M&A.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше