close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
2 Жовтня 2020

Чотири експерти Sayenko Kharenko отримали визнання в Who’s Who Legal: Competition 2020

Sayenko Kharenko отримала найвище визнання серед українських юридичних фірм за версією Who’s Who Legal: Competition 2020. Партнери Валентина Гвоздь, Максим Назаренко і Володимир Саєнко, а також позаштатний радник Дмитро Тараник знову названі одними з провідних юристів світу в сфері конкурентного права. Рейтинг складений на основі відгуків клієнтів і колег і відображає лідируючу репутацію компанії на ринку.

У рейтингу окремо відзначено Максима Назаренка. Клієнти вважають Максима «ефективним, таким, що швидко реагує на запити і має хороші ділові відносини з регулюючими органами» і хвалять його за «прагматичний підхід». Завдяки його «прекрасним юридичним навичкам і знанням про процес злиття» на нього чекає «блискуче майбутнє».

WWL: Competition – вичерпний довідник провідних юристів і економістів із питань конкуренції та державної допомоги з усього світу. Рекомендовані рейтингом юристи консультують і представляють клієнтів під час внутрішніх, нормативних і кримінальних розслідувань, а також надають допомогу в реєстрації злиттів, цивільних і кримінальних розглядах і справах про картельні відносини. В цілому Who’s Who Legal: Competition 2020 виділяє 2364 фахівця з 1244 фірм у 62 юрисдикціях по всьому світу.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше