close
МЕНЮ

Новини

25 Вересня 2012

Дмитро Івануса виступив на конференції «Швидше, вище, сильніше. Актуальні питання спортивного права в Східній Європі»

21-22 вересня 2012 р. Дмитро Івануса, радник юридичної фірми Sayenko Kharenko, виступив із доповіддю на конференції «Швидше, вище, сильніше. Актуальні питання спортивного права у Східній Європі», що відбулася в Кілі (Німеччина), і організаторами якої виступили Німецьке товариство східно-європейських досліджень, Німецька вища школа фізкультури і спорту в Кельні, Кільський університет і Університет Зальцбурга.

Цьогорічна конференція була присвячена чемпіонату з футболу ЄВРО-2012 в Україні та Польщі і майбутнім Олімпійським зимовим іграм у Сочі в 2014 р. Учасниками конференції стали представники спортивних асоціацій, юристи, політики і бізнесмени.

У ході конференції обговорювалися питання, пов'язані з розвитком спортивного права в країнах Східної Європи, конвенціями з міжнародного спортивного права, тенденціями та досвідом у сфері спортивного права в Східній Європі, а також зі спортивним арбітражем.

Дмитро Івануса, голова практики спортивного права, виступив на конференції з доповіддю на тему «Юридичні аспекти недавнього чемпіонату з футболу ЄВРО-2012: погляд з України».

Пан Івануса є головою Асоціації спортивного права і права індустрії розваг (Київ, Україна), а також членом Юридичної комісії НОК України. У 1996 р. Дмитро входив до складу національної олімпійської команди з плавання і представляв Україну на Олімпійських іграх в Атланті (США).

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше