close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
2 Жовтня 2019

Двоє експертів Sayenko Kharenko з податкового права отримали найвище визнання в рейтингу Tax Controversy Leaders Guide

Sayenko Kharenko четвертий рік поспіль визнана світовим лідером у сфері юридичних послуг за версією International Tax Review’s annual World Tax. Цього року рейтинг кращих у світі фірм та експертів у сфері податкового права представив результати найглибшого і найширшого дослідження ринку (майже 10 тисяч експертів розглядалися і понад 1 500 з них увійшли до рейтингу). Рейтинг Tax Controversy Leaders Guide, який складається World Tax спільно з International Tax Review, визначає провідних експертів з усього світу в області податкових спорів і судових розглядів, які були відібрані їхніми колегами-фахівцями у сфері податкового права; іншими словами, в цьому рейтингу представлені лідери ринку, обрані лідерами ринку.

Sayenko Kharenko – єдина незалежна українська юридична фірма, визнана в найвищому ешелоні (Tier 1) рейтингу міжнародного довідника ITR серед кращих податкових фірм світу. До того ж двоє з юристів фірми – партнер Світлана Мусієнко і радник Віталій Оджиковський – отримали індивідуальне визнання за результатами опитування серед визнаних податкових фахівців з усього світу.

Партнер Світлана Мусієнко коментує: «Рейтинг Tax Controversy Leaders – один із найбільш авторитетних у цій сфері. Для мене велика честь представляти разом з моїм колегою Віталієм єдину незалежну українську юридичну фірму, представлену в цьому Рейтингу. Наша податкова практика відмінно попрацювала, і я хотіла би подякувати кожному члену команди за його індивідуальний внесок».

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше