close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
27 Червня 2019

IAM Strategy 300 визнав Ярослава Огнев’юка одним із найкращих IP юристів у світі

IAM Strategy 300: The Worlds Leading IP Strategists 2019 визнав Ярослава Огнев’юка одним із 900 найкращих у світі юристів у сфері права інтелектуальної власності (ІВ). Ярослав став єдиним експертом з України та увійшов до рейтингу в секторах IP management consultancy, Legal та Technology transfer.

Цей унікальний довідник визнає найкращих юристів у сфері ІВ на базі поглибленого дослідження, яке проводить міжнародна команда з Лондону, Вашингтону та Гонконгу. Потрапити до рейтингу можуть лише експерти, яких номінує принаймні троє представників іншої компанії. Згідно з IAM Strategy 300, це не гарантує включення до рейтингу, оскільки лише подальший змістовний аналіз кандидатур номінантів визначає, хто з них потрапить до списку найкращих.

Партнер Ярослав Огнев’юк коментує: «Для мене велика честь увійти до списку найкращих експертів у сфері. Практика ІВ дуже активно розвивалася протягом останніх кількох років, що забезпечує економічний розвиток, приваблює інвестиції та надає чіткі і прозорі правила ведення бізнесу. Той факт, що право ІВ дуже активно розвивалося і в Україні, дає мені впевненість, що на цю галузь очікує навіть більший розвиток, а українські експерти в сфері ІВ матимуть змогу супроводжувати унікальні проекти».

Офіційний прес-реліз IAM Strategy 300 доступний за посиланням.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше