close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
8 Грудня 2020

Євген Мірошников став членом підгрупи «Кримінальне правосуддя» Галузевої робочої групи «Правова держава, юстиція»

Євген Мірошников, адвокат Sayenko Kharenko та представник Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності Національної асоціації адвокатів України, увійшов до складу підгрупи «Кримінальне правосуддя» Галузевої робочої групи «Правова держава, юстиція». Головуючим органом підгрупи «Кримінальне правосуддя» є Офіс Генерального прокурора.

Секторальні робочі підгрупи створені Міністерством юстиції України для забезпечення стратегічного діалогу та координації між центральними органами виконавчої влади і партнерами з розвитку за відповідними напрямами державної політики та секторальними реформами. Робота цих підгруп є одним із трьох рівнів системи координації міжнародної технічної допомоги, над удосконаленням реализації якої працювали Кабінет міністрів України спільно з партнерами з розвитку.

У складі підгрупи «Кримінальне правосуддя» – представники Служби безпеки України, Державного бюро розслідувань, Національної поліції, Вищої ради правосуддя, Верховного суду, Посольства США, Офісу Ради Європи в Україні, Представництва ЄС в Україні, Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні, Місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста тощо.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше