close
МЕНЮ

Новини

12 Грудня 2012

Клієнти обирають Sayenko Kharenko для супроводу найбільших проектів в Україні

Провідне українське видавництво «Юридична практика» спільно з бізнес-виданням «Комерсант-Україна» опублікувало найбільш очікуване повне дослідження ринку юридичних послуг – «50 провідних юридичних фірм України 2012 року».

Рейтинг включає дослідження провідних українських юридичних фірм, а також таблиці найбільших публічних проектівза досліджуваний період.

Шостий рік поспіль юридична фірма Sayenko Kharenko стала лідером за кількістю найбільших публічних угод. Фірма супроводжувала більше 25% проектів, що ввійшли до таблиці, – майже в три рази більше, ніж будь-яка інша юридична фірма в Україні. Sayenko Kharenko також названа серед двох найкращих юридичних фірм України згідно з загальним рейтингом «50 провідних юридичних фірм України 2012 року».

Топова позиція Sayenko Kharenko підтверджує високу репутацію фірми у всіх основних галузях права. Згідно з нещодавнім дослідженням Ukrainian Law Firms 2012 видавництва «Юридична практика» Sayenko Kharenko була названа №1 в сферах фінансового права, міжнародної торгівлі, міжнародного арбітражу, M&A і реструктуризації, а також увійшла до Топ-5 в сферах антимонопольного, корпоративного, трудового права, ринків капіталу, вирішення судових спорів, енергетичному та аграрному секторах.

Результати і методологію дослідження, а також аналітичні статті та інтерв'ю провідних юристів України читайте онлайн на ресурсах http://www.kommersant.ua/apps  та  http://www.pravo.ua/top50issue.php?year=2012.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше