close
МЕНЮ

Новини

12 Вересня 2013

Клуб практик медіації готовий приймати нових членів

11 вересня 2013 року відбулося засідання Клубу практик медіації при Українському Центрі Медіації (Києво – Могилянська Бізнес-Школа). На зустрічі були присутні: представники Українського Центру Медіації Галина Єременко та Володимир Марухевич, керуючий партнер АК «Коннов і Созановський» Олексій Іванов, радник юридичної фірми Sayenko Kharenko Світлана Хєда, партнер АФ «Паритет» Олена Ткаченко та керуючий партнер ЮФ «С. К. О. Форум» Олена Сапожкова. Головним питанням порядку денного став процес прийому нових членів до Клубу.

Виходячи з цілей і завдань Клубу, учасники засідання визначили головні критерії для прийому потенційних членів. Кандидат повинен бути юристом і мати сертифікат, що свідчить, що юрист є медіатором. Бажаними будуть рекомендації від двох діючих членів Клубу. Учасники засідання також прийняли рішення про можливість прийому до складу Клубу асоційованих членів.

Процедура відбору буде проходити в декілька етапів. Для першого ознайомлення з кандидатом буде використана спеціально розроблена анкета або резюме, які дозволять членам Клубу оцінити не тільки професійну підготовку та досвід кандидата, а й мотив вступу до Клубу. Більш докладно про себе кандидат зможе розповісти під час особистого спілкування з членами на відкритому засіданні Клубу.

На думку членів Клубу практик медіації, від кваліфікації кожного юриста-медіатора залежить репутація і успішність колег та Клубу в цілому. Завдання Клубу полягає в тому, щоб об’єднати найбільш талановитих і активних представників галузі. Це можуть бути і співробітники юридичних фірм, і корпоративні юристи, і приватні практики, але всі вони повинні відповідати встановленим критеріям прийому.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше