close
МЕНЮ

Новини

29 Жовтня 2012

Леонід Антоненко виступив на VI Щорічному форумі з корпоративного права

Леонід Антоненко, радник практики корпоративного права та M&A юридичної фірми Sayenko Kharenko, виступив на VI Щорічному форумі з корпоративного права, який відбувся 26 жовтня 2012 року в Києві. Організатором форуму виступила Асоціація правників України за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Учасники форуму, серед яких були провідні фахівці, судді та представники державних органів, обговорили актуальні питання, пов’язані з корпоративними конфліктами і законопроектом про товариства з обмеженою відповідальністю.

У своїй доповіді Леонід Антоненко розповів про відсутність у правовому полі України ефективних способів захисту ділових можливостей компаній, які очолюють недобросовісні директори, про незадовільний стан системи регулювання відповідальності директорів, а також прокоментував переваги та недоліки останніх законодавчих ініціатив щодо цих питань.

Леонід Антоненко спеціалізується з питань корпоративного права, злиттів і поглинань, банківського та фінансового права, ринків капіталу. Леонід рекомендований у сферах корпоративного права та ринків капіталу міжнародним рейтингом Best Lawyers International.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше