close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
6 Вересня 2021

Любов Бартащук приєднується до команди Sayenko Kharenko

Sayenko Kharenko рада повідомити про приєднання Любові Бартащук як позаштатної радниці. Любов — визнана експертка з понад двадцятирічним досвідом вирішення господарських, цивільних й адміністративних спорів, роботи у сферах сімейного та спадкового права. Вона володіє унікальною експертизою, адже, окрім приватної юридичної практики, її досвід охоплює роботу на посаді судді.

Любов Бартащук спеціалізується на судовому процесі й захищає інтереси клієнтів в українських судах усіх інстанцій і спеціалізацій з 1999 року. Вона також відома завдяки своєму досвіду успішного вирішення спорів у позасудовому порядку. Пані Бартащук активно використовує медіацію для врегулювання спорів і конфліктів у бізнесі й належить до числа адвокатів-практиків, які віддають перевагу мирному вирішенню спорів (collaborative lawyers). У її портфелі десятки успішно вирішених спорів і конфліктів як між співвласниками бізнесу, так і всередині колективів.

Крім того, пані Бартащук володіє значним досвідом консультування приватних клієнтів з усіх питань цивільного, сімейного й спадкового права — від консультування й розв’язання спірних питань у досудовому порядку (шлюбний договір, договір про поділ майна подружжя тощо) до супроводу судових спорів. Серед її клієнтів — власники українських і закордонних компаній та їхні родини, високопосадовці.

«Я рада приєднатися до команди Sayenko Kharenko, адже ціную та поділяю їхні високі професійні стандарти, бізнес-орієнтований підхід і принциповість у відстоюванні інтересів клієнтів. Упевнена, що, об’єднавши зусилля й знання, ми забезпечимо клієнтам всебічний захист як на національному, так і на міжнародному рівнях», — коментує Любов Бартащук.

«Ми раді вітати в нашій команді Любов Бартащук. Її багаторічний досвід і глибока експертиза не тільки підсилять нашу команду з вирішення судових спорів, а й дадуть поштовх до розвитку нового напряму. Спектр послуг для клієнтів у цій сфері охоплюватиме консультування з усіх питань цивільного, сімейного й спадкового права, розв’язання спірних питань у досудовому порядку й супровід судових спорів», — коментує партнер Sayenko Kharenko Сергій Погребной.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше