close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
8 May 2013

Михайло Харенко – кращий топ-менеджер юридичного ринку України

У квітні 2013 року видавництво «Економіка» опублікувало результати найпрестижнішого щорічного рейтингу «ТОП-100. Кращі топ-менеджери України». Для складання списку «Топ-100» команда видавництва анкетувала більше 500 управлінців провідних українських компаній у різних галузях економіки, включаючи юридичний ринок.

Другий рік поспіль партнер Sayenko Kharenko Михайло Харенко названий кращим топ-менеджером українського юридичного ринку та увійшов до числа 30 кращих топ-менеджерів України поряд з керівниками найбільш ефективних компаній української економіки, включаючи Метінвест, Київстар, Roshen, ДТЕК, Нібулон та інших.

«Мені дуже приємно отримати дане визнання, в основному – це результат співпраці всієї команди. Ми будемо продовжувати шукати нові способи розвивати і зміцнювати кожну практику окремо та фірму в цілому», – коментує Михайло Харенко.

Вже протягом 17 років проект «ТОП-100. Кращі топ-менеджери України» оцінює професійну репутацію керівників вищого ешелону українських компаній – лідерів у своїх галузях, на основі трьох груп критеріїв: особистісної ефективності топ-менеджера, корпоративної ефективності топ-менеджера, а також успішності очолюваного ним підприємства. Галузеві рейтинги і загальний рейтинг топ-менеджерів складаються на підставі анкетування топ-менеджерів та оцінок колег-конкурентів.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше