close
МЕНЮ

Новини

3 May 2012

Михайло Харенко – кращий топ-менеджер юридичного ринку України

26 квітня 2012 року видавництво «Економіка» опублікувало результати найбільш престижного щорічного рейтингу «ТОП-100. Кращі топ-менеджери України».

Згідно з результатами рейтингу партнер Sayenko Kharenko Михайло Харенко був названий кращим топ-менеджером українського юридичного ринку. Високий підсумковий бал 48,1 (з 50 можливих) дозволив Михайлу Харенку увійти до 20-ки кращих топ-менеджерів Україні поряд з керівниками найбільш ефективних компаній української економіки, таких як Метінвест, Київстар, Інком, Сандора, Нібулон та ін.

Вже понад 10 років у рамках рейтингу «ТОП-100. Кращі топ-менеджери України» видавництво «Економіка» оцінює професійну репутацію керівників вищого ешелону провідних українських компаній на основі трьох груп критеріїв: особистісної ефективності топ-менеджера, корпоративної ефективності топ-менеджера, а також успішності очолюваного ним підприємства. Галузеві рейтинги і загальний рейтинг складаються на підставі анкетування топ-менеджерів та оцінок колег-конкурентів.

Раніше Михайло був названий «Юристом року 2011» в Україні (видавництво «Юридична практика») і став єдиним представником від України, номінованим на здобуття премії «Кращий керуючий партнер: Європа», яка присуджується Legal Week British Legal Awards за зміцнення лідерських позицій фірми у всіх трансакційних сферах, а також у галузі вирішення спорів.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше