close
МЕНЮ

Новини

29 Червня 2012

Національні фірми продовжують домінувати на юридичному ринку України, підтвердив Kyiv Post у своєму щорічному огляді

28 червня 2012 року видання Kyiv Post опублікувало щорічний огляд ринку юридичних послуг.

Kyiv Post, найбільш авторитетне англомовне бізнес-видання України, підготувало зведену таблицю рейтингів 47 юридичних фірм України, спираючись на дані провідних міжнародних досліджень: The Legal 500, Chambers Europe, Practical Law Company’s Which Lawyer та International Financial Law Review 1000.

За результатами огляду Kyiv Post двійка лідерів українського юридичного ринку залишилась незмінною – Sayenko Kharenko посіла друге місце, поступившись українському офісу Baker & McKenzie лише один бал.

«Нам дуже приємно кілька років поспіль отримувати високі оцінки провідних міжнародних юридичних рейтингів та визнання української бізнес-спільноти. Рейтинги базуються на незалежних дослідженнях ринку, враховуючи об’єм та складність проектів, що супроводжуються, а також відгуки клієнтів про якість наданих юридичних послуг», – прокоментував Володимир Саєнко.

«За останній рік Sayenko Kharenko значно розширила та посилила практику вирішення судових спорів і міжнародного арбітражу, що дозволило нам однаково ефективно супроводжувати складні трансакції, українські судові спори та міжнародні арбітражі», – додав Михайло Харенко.

Щотижнева газета Kyiv Post – провідне англомовне бізнес-видання України, що випускається командою західних та українських журналістів. Видання аналізує та висвітлює важливі події, що відбуваються у сферах політики, економіки та культури. Видання було засновано у 1995 році. Виходить щотижня загальним накладом 25000 екземплярів.

Повна версія огляду Kyiv Post доступна на сайті.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше