close
МЕНЮ

Новини

26 Лютого 2013

Наталія Микольська – член суддівської колегії міжнародних судових дебатів ELSA з права СОТ

Наталія Микольська, радник юридичної фірми Sayenko Kharenko, керівник практики міжнародної торгівлі, виступила членом суддівської колегії щорічних судових дебатів ELSA з права СОТ, VI Національний раунд яких відбувся 23-24 лютого у Львові. Пані Микольська підтримує дебати з самого початку їх проведення в Україні у 2007 році.

ELSA Moot Court Competition – це змодельоване слухання системи врегулювання спорів Світової організації торгівлі (СОТ), яке проводиться щорічно Європейською Асоціацією студентів-юристів (ELSA). Брати участь у дебатах можуть команди з усього світу.

Метою конкурсу є заохочення подальшого розвитку курсу з права СОТ у навчальних програмах ВНЗ; внесення вкладу в триваючу дискусію щодо глобалізації в контексті угод СОТ; а також надання допомоги країнам у розвитку їх технічної правоздатності шляхом підготовки нового покоління юристів і медіаторів.

У цьому році регіональні раунди дебатів будуть проводитися 20-24 березня в Румунії і 26-30 березня в Португалії, а міжнародний раунд відбудеться у Женеві.

В рамках ELSA Moot Court Competition 2013 також відбувся круглий стіл з питань права СОТ, де Наталія Микольська виступила з темою «Усунення бар'єрів на експортних ринках: особливості України».

Пані Микольська входить до трійки кращих юристів у сфері міжнародної торгівлі згідно з Ukrainian Law Firms 2012; рекомендована The International Who’s Who of Franchise Lawyers 2012, The International Who’s Who of Business Lawyers 2013, The International Who's Who of Trade & Customs Lawyers 2012 та The International Who's Who Legal: CIS 2011 in Trade & Customs.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше