close
МЕНЮ

Новини

23 Жовтня 2012

Наталія Микольська – серед кращих юристів у сфері франчайзингу за версією The International Who’s Who of Franchise Lawyers 2012

Наталія Микольська, радник юридичної фірми Sayenko Kharenko, рекомендована серед кращих юристів у сфері франчайзингу в Україні згідно з міжнародним рейтингом The International Who’s Who of Franchise Lawyers 2012. Юристи у сфері франчайзингу вибиралися на основі комплексного незалежного дослідження серед їхніх колег та клієнтів по всьому світу.

Високе індивідуальне визнання наших юристів та довіра клієнтів в черговий раз підтверджують репутацію Sayenko Kharenko як юридичного радника №1 з питань міжнародної торгівлі в Україні.

Наталія Микольська, керівник практики міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko, має більш ніж десятирічний досвід юридичної практики, представляючи інтереси клієнтів з цілої низки питань у сфері міжнародної торгівлі. Вона є експертом Інституту Міжнародної Дистрибуції (International Distribution Institute) з питань франчайзингу в Україні та рекомендована The International Who’s Who of Business Lawyers 2013, The International Who’s Who of Trade & Customs Lawyers 2012 і The International Who’s Who Legal: CIS 2011 in Trade & Customs.

До рейтингу Who’s Who Legal входять тільки провідні юристи у кожній практиці (результати ґрунтуються виключно на даних незалежного шестимісячного дослідження відгуків приватних юристів, клієнтів і експертів у кожній сфері).

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше