close
МЕНЮ

Новини

23 May 2013

Наталія Микольська виступила модератором конференції Kyiv Post

22 травня відбулася конференція Kyiv Post «Український продовольчий ринок: кількість, якість та безпека», присвячена ключовій ролі українського агропромислового та харчового бізнесу в процесі повернення Україні статусу «житниці Європи».

У рамках конференції Наталія Микольська, голова практики міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko, виступила модератором четвертої сесії, присвяченої питанням експортних ринків. Учасники сесії, серед яких провідні національні виробники та представники українських та іноземних організацій, включаючи Milkiland, Carlsberg, Європейську Комісію (Представництво в Україні), Асоціацію «Постачальники митного союзу» та ін., обговорили пріоритетні експортні ринки на наступні п'ять років, переваги Росії в якості експортного ринку в порівнянні з ЄС, а також можливі шляхи збільшення експорту.

Учасники конференції також обговорили роль держави в регулюванні безпеки продуктів харчування, контроль за якістю та безпекою продуктів харчування як пріоритетний напрямок українського бізнесу, а також необхідність постачати споживачам якісні, безпечні та здорові продукти харчування.

Наталія має більш ніж 10-річний досвід юридичної практики, консультуючи клієнтів з цілої низки питань у сфері міжнародної торгівлі. Вона входить до двійки кращих юристів у сфері міжнародної торгівлі згідно з Ukrainian Law Firms 2013; рекомендована The International Who’s Who of Franchise Lawyers 2012, The International Who's Who of Trade & Customs Lawyers 2012 та The International Who's Who Legal: CIS 2011 in Trade & Customs.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше