close
МЕНЮ

Новини

5 Грудня 2012

Наталія Микольська виступила на конференції Forbes

Наталія Микольська, радник юридичної фірми Sayenko Kharenko, виступила з доповіддю на конференції Forbes «Міжнародна торгівля: можливості для експорту», ??яка відбулася 4 грудня у Києві. У конференції взяли участь представники провідних гравців експортного ринку, іноземних імпортерів, фінансових установ, інвестиційних компаній і консультантів.

У рамках конференції обговорювалися питання участі України в міжнародній торгівлі, експорту в Росію і країни СНД, Європу та Азію, а також case studies провідних українських експортерів. Учасники конференції також порушили питання фінансування експорту, пошуку партнерів на нових ринках, доступ до ринків, що розвиваються, існуючі бар’єри для експорту, а також пов’язані з торгівлею правові аспекти, включаючи використання положень СОТ і ефективне відстоювання своїх прав і інтересів в антидемпінгових процедурах, відшкодування ПДВ відповідно до нового Податкового кодексу і т.д.

У своєму виступі Наталія Микольська розповіла, як використовувати врегулювання спорів у рамках СОТ для усунення бар’єрів на експортних ринках.

Наталія Микольська, керівник практики міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko, рекомендована The International Who’s Who of Franchise Lawyers 2012, The International Who’s Who of Business Lawyers 2013, The International Who’s Who of Trade & Customs Lawyers 2012 та The International Who’s Who Legal: CIS 2011 in Trade & Customs і входить до трійки кращих юристів у сфері міжнародної торгівлі згідно з Ukrainian Law Firms 2012.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше