close
МЕНЮ

Новини

9 Липня 2012

Олена Перепелинська виступила доповідачем на зустрічі групи Іспанського клубу арбітражу до 40 (СЕА-40)

24 червня 2012 року у м. Мадрид, Іспанія, відбулася VI міжнародна зустріч групи Іспанського клубу арбітражу до 40 (СЕА-40) «Подолання кордонів у міжнародному арбітражі», в рамках якої Олена Перепелинська, радник практики міжнародного арбітражу юридичної фірми Sayenko Kharenko, виступила з доповіддю іспанською мовою щодо арбітражу з державними інституціями у країнах СНД.

Зустріч СЕА-40 передувала VII міжнародному конгресу клубу «Актуальні питання арбітражу. Як їх розглядати» (Cuestiones críticas en el arbitraje. Cómo enfocarlas), що пройшов 24-26 червня 2012 року у м. Мадрид. Конгрес зібрав понад 200 провідних іспаномовних спеціалістів та практиків у галузі міжнародного арбітражу, корпоративних юристів, адвокатів та міжнародних арбітрів.

Доповідь Олени викликала значний інтерес та багато запитань у учасників заходу стосовно регіональних особливостей арбітражної практики за участі державних підприємств та держав СНД.

Олена є членом Англійського Королівського інституту арбітрів (MCIArb) і включена до списків арбітрів провідних арбітражних інституцій Чеської Республіки, Казахстану, Литви, Польщі, Румунії та України. Олена регулярно представляє інтереси клієнтів у міжнародних арбітражних провадженнях згідно з усіма основними арбітражними регламентами, а також у пов’язаних з арбітражем судових провадженнях в Україні. Пані Перепелинська входить до числа кращих спеціалістів у сфері міжнародного арбітражу в Україні згідно з довідником Ukrainian Law Firms 2012.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше