close
МЕНЮ

Новини

30 Червня 2012

Олена Перепелинська виступила інструктором на тренінгу «Ведення справи у міжнародному комерційному арбітражі»

26-29 червня 2012 року у м. Мінськ, Білорусь, пройшов інтенсивний чотириденний тренінг для практикуючих юристів «Ведення справи у міжнародному комерційному арбітражі». Олена Перепелинська, радник практики міжнародного арбітражу юридичної фірми Sayenko Kharenko, виступила інструктором під час тренінгу з доповіддю на тему «Ведення арбітражного провадження. Збір та подання доказів».

У своїй доповіді Олена Перепелинська розповіла про типову арбітражну процедуру, комунікації зі складом арбітражного суду, вибір юридичного представника, вибір консультантів з іноземного права та організацію роботи з ними, стягнення витрат на юридичний супровід, збір та подання доказів. На прикладі конкретної справи Олена також провела практикум з витребування доказів та брала участь у якості експерта у практикумі з перехресного допиту експертів в арбітражному провадженні.

Організаторами заходу виступили Білоруський державний університет, Інститут міжнародного приватного та порівняльного права, Університет Західного Лондону, юридична фірма SORAINEN Білорусь, юрист А.С. Данилевич, колегія адвокатів «Муранов, Черняков та партнери», арбітражний форум СНД.

Олена є членом Англійського Королівського інституту арбітрів (MCIArb) і включена до списків арбітрів провідних арбітражних інституцій Чеської Республіки, Казахстану, Литви, Польщі, Румунії та України. Олена регулярно представляє інтереси клієнтів у міжнародних арбітражних провадженнях згідно з усіма основними арбітражними регламентами, а також у пов’язаних з арбітражем судових провадженнях в Україні. Пані Перепелинська входить до числа кращих спеціалістів у сфері міжнародного арбітражу в Україні згідно з довідником «Ukrainian Law Firms 2012».

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше