close
МЕНЮ

Новини

9 Лютого 2012

Олена Перепелинська виступила на конференції «Спортивний арбітраж у 2012 р.» у Варшаві (Польща)

8 лютого 2012 р. Олена Перепелинська, радник практики міжнародного арбітражу юридичної фірми Sayenko Kharenko, виступила із доповіддю на конференції «Спортивний арбітраж у 2012 р.», першій міжнародній конференції у Польщі у сфері спортивного арбітражу. Конференція відбулася у Варшавському університеті і зібрала провідних арбітражних спеціалістів Німеччини, Польщі, України, Франції та Швейцарії.

Конференція була організована Центром альтернативного вирішення спорів (The Center for Alternative Dispute Resolution), партнерами конференції виступили Арбітражний суд Левіатан (The Lewiatan Court of Arbitration) та Асоціація молодих арбітражних спеціалістів Польщі (YAPP).

Роботу Конференції було поділено на три сесії. У першій сесії експерти з різних країн розповіли про особливості спортивного арбітражу в Спортивному арбітражному суді у Лозанні (CAS). У рамках другої сесії обговорювались Палати Ad Hoc Спортивного арбітражного суду, УЄФА Євро 2012, а також футбольні спори. Третя сесія була присвячена розвитку спортивного арбітражу в Польщі.

У своїй доповіді Олена Перепелинська розповіла про систему, принципи і процедуру вирішення спорів Палатами Ad Hoc Спортивного арбітражного суду (CAS Ad Hoc Divisions) під час проведення найбільш значущих спортивних заходів.

Олена є членом Англійського Королівського інституту арбітрів (MCIArb) і включена до списків рекомендованих арбітрів низки арбітражних інституцій Казахстану, Литви, Румунії та України. Олена регулярно представляє інтереси клієнтів у міжнародних арбітражних провадженнях згідно з усіма основними арбітражними регламентами, а також у пов’язаних з арбітражем судових провадженнях в Україні. Пані Перепелинська входить до числа кращих спеціалістів у сфері міжнародного арбітражу в Україні згідно з довідником «Ukrainian Law Firms».

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше