close
МЕНЮ

Новини

6 Червня 2012

Олена Перепелинська включена до списку арбітрів Арбітражного суду Lewiatan

Олена Перепелинська, радник практики міжнародного арбітражу юридичної фірми Sayenko Kharenko, включена до списку арбітрів Арбітражного суду при Польській конфедерації приватних роботодавців Lewiatan (Court of Arbitration at the Polish Confederation of Private Employers Lewiatan), другого найбільшого арбітражного інституту в Польщі.

Арбітражний суд при Польській конфедерації приватних роботодавців Lewiatan був створений відповідно до рішення позачергових загальних зборів Конфедерації від 15 лютого 2005 року. Зараз це одна з найбільших арбітражних установ у Польщі, визнана як на регіональному, так і на міжнародному рівні, метою якої є швидке урегулювання майнових та корпоративних спорів.

Раніше у цьому році Олена Перепелинська була включена до списку іноземних арбітрів Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті Румунії та до списку арбітрів Арбітражного суду при Економічній палаті Чеської Республіки та Аграрній палаті Чеської Республіки.

Олена Перепелинська, MCIArb, також включена до списків рекомендованих арбітрів Казахстанського міжнародного арбітражу та Вільнюського комерційного арбітражного суду.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше