close
МЕНЮ

Новини

10 May 2012

Олена Перепелинська включена до списку арбітрів Арбітражного суду при Економічній палаті Чеської Республіки та Аграрній палаті Чеської Республіки

Юридична фірма Sayenko Kharenko рада повідомити, що рішенням Ради Арбітражного суду при Економічній палаті Чеської Республіки та Аграрній палаті Чеської Республіки Олена Перепелинська, радник практики міжнародного арбітражу фірми, була включена до списку арбітрів вищезгаданого суду.

Арбітражний суд був заснований у 1949 році і з тих пір належить до числа провідних міжнародних арбітражних інститутів у Східній Європі. Наразі в Арбітражному суді при Економічній палаті Чеської Республіки та Аграрній палаті Чеської Республіки розглядаються комерційні, майнові, споживчі та доменні спори.

Раніше у цьому році Олена Перепелинська була включена до списку іноземних арбітрів Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті Румунії.

Олена Перепелинська, MCIArb, також включена у списки рекомендованих арбітрів Казахстанського міжнародного арбітражу та Вільнюського комерційного арбітражного суду.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше