close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
7 Жовтня 2019

Олена Сукманова очолить практику вирішення судових спорів Sayenko Kharenko

До практики вирішення судових спорів Sayenko Kharenko в якості нового партнера приєднується Олена Сукманова, судовий адвокат із багаторічним стажем і глибоким розумінням багатьох індустрій. Її понад 20-річний досвід роботи включає керівні позиції в юридичних департаментах найбільших банків і промислових холдингів, а також 2 роки на посаді заступника і першого заступника Міністра юстиції України.

За час попередньої роботи Олена отримала величезний практичний досвід зі стягнення заборгованості, вирішення земельних спорів та боротьби з рейдерством – саме в тих сферах, де зараз виник підвищений попит серед клієнтів Sayenko Kharenko на захист їхніх інтересів. У зв’язку з цим CEO Sayenko Kharenko Назар Чернявський зазначив: «Ми традиційно передбачаємо запит з боку клієнтів та виходимо до них із уже готовим продуктом, який максимально відповідатиме їхнім бізнес-потребам».

Партнер Сергій Погребной, зі свого боку, так прокоментував вихід нового партнера: «Приємно вітати такого професіонала в нашій команді. Олена близька нам за цінностями та амбіціями. Глибокий досвід Олени допоможе структурувати та посилити практику. Не маю жодних сумнівів, її приєднання дозволить нам ще ефективніше вирішувати бізнес-задачі наших клієнтів та надавати рішення для комплексного захисту бізнесу».

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше