close
МЕНЮ

Новини

18 Лютого 2013

Партнер Sayenko Kharenko виступив на конференції «Внутрішній аудит і протидія шахрайству в корпоративному секторі»

Сергій Погребной, партнер практики вирішення судових спорів юридичної фірми Sayenko Kharenko, виступив в якості доповідача на V Щорічній конференції «Внутрішній аудит і протидія шахрайству в корпоративному секторі», яка відбулася 15 лютого в Києві.

На конференції, організатором якої виступила компанія «Фінансовий Аналітик – Сервіс», обговорювалися питання сучасних тенденцій у сфері внутрішнього аудиту й ефективних стратегій та інструментів боротьби з шахрайством. Серед учасників конференції – керівники департаментів внутрішнього аудиту, внутрішнього контролю, КРУ, директори служб безпеки, начальники управлінь протидії шахрайству, відділів операційних ризиків, фінансові контролери і ризик-менеджери провідних компаній.

У своїй доповіді на тему «Діяльність юридичного департаменту для запобігання корпоративного шахрайства і взаємодія з іншими службами компанії» Сергій Погребной розкрив питання виявлення корпоративного шахрайства юридичним департаментом у процесі документального та договірного оформлення господарської діяльності, повноваження юридичного департаменту щодо припинення корпоративного шахрайства, а також взаємодію юридичного департаменту при проведенні службового розслідування або кримінального переслідування корпоративного шахрайства з відділом кадрів, службою безпеки, фінансовим департаментом, власником компанії.

Пан Погребной має більш ніж 15-річний досвід юридичної практики, спеціалізується на супроводженні складних судових процесів, інвестиційних проектів, корпоративному праві та управлінні, M&A, цінних паперах.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше