close
МЕНЮ

Новини

2 Вересня 2022

Пів року героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню: звіт благодійного фонду «Дихай» за серпень

Серпень – особливий місяць для України. 24 серпня 2022 року ми відзначили 31-шу річницю нашої незалежності. На 24 серпня 2022 року прийшлося також пів року героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Пів року безперервної підтримки благодійним фондом «Дихай» лікарень та цивільного населення України, постраждалого від війни.

Минулого місяця ми доставили необхідні ліки нашому постійному партнеру – Національному інституту раку. Отримали партію з більш ніж 30 000 штук дезінфікуючих серветок різного призначення, партію медичних халатів та окуляр, а також пульсоксиметри від наших іноземних партнерів.

Фонд почав отримувати перші заявки на покриття частини вартості орендної плати орендарів державного майна, що надають допомогу у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України. Нагадаємо, що на період дії воєнного стану фонд надає гранти для сплати частини орендної плати для орендарів державного майна. Програма виникла як результат обміну офіційними листами з Фондом державного майна України та реалізовується завдяки фінансовій підтримці від небайдужих друзів нашої країни із Сполучених Штатів Америки. З детальними умовами можна ознайомитися на сайті програми https://rentaid.dyhai.org/.

Дякуємо всім за підтримку тих, хто потребує цього найбільше! Нагадуємо, що пожертву можна зробити на сайті фонду https://dyhai.org/.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше