close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
3 Грудня 2020

Практика використання контрактів FIDIC в Україні

Джерело: SK insights

Зі збільшенням обсягів іноземних інвестицій в інфраструктурні проєкти України виникають нові завдання та потреби в удосконаленні цієї галузі. Зараз в Україні реалізується низка ініціатив, що фінансуються різними міжнародними банками як-от Європейським Інвестиційним Банком (ЄІБ), Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) та Міжнародним Банком Реконструкції та Розвитку (МБРР), які встановлюють свої обов’язкові процедури та правила, за якими здійснюються закупівлі, виконуються роботи та надаються послуги в рамках імплементації фінансованих інфраструктурних проєктів. Ці процедури та правила найчастіше базуються на найкращому міжнародно апробованому досвіді у відповідній сфері.

Однією з визнаних міжнародних практик у галузі будівництва та інфраструктурних проєктів є використання стандартних умов контрактів ФІДІК (FIDIC), щоі пропонують збалансований підхід до визначення ролей і обов’язків сторін, а також розподілу й управління ризиками проєкту. Незважаючи на зростання попиту на використання контрактів FIDIC в Україні, до цього часу не було оприлюднено єдиної публікації, яка би резюмувала відповідне національне законодавство та локальну практику з урахуванням міжнародного досвіду в цій сфері. Власне, це видання має на меті заповнити цю прогалину та стати першою обширною публікацією на тему FIDIC в Україні.

 


Цей збірник містить актуальну та практично-орієнтовану інформацію стосовно статусу регулювання контрактів FIDIC, практики та правової основи їх використання в Україні та використання інституту інженера-консультанта в Україні. В ньому також розглянуто питання розподілу ролей та ризиків основних учасників інфраструктурних проєктів, а також процедури розгляду претензій та врегулювання спорів за контрактами FIDIC.

 

ЗАВАНТАЖИТИ ДОВІДНИК

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше