close
МЕНЮ

Новини

8 Лютого 2012

Призначення Леоніда Антоненка на посаду радника Sayenko Kharenko

Юридична фірма Sayenko Kharenko, що спеціалізується на супроводі складних міжнародних трансакцій і проектів у сфері вирішення спорів, повідомляє про призначення на посаду радника старшого юриста Леоніда Антоненка.

Леонід Антоненко має більш ніж 15-річний досвід юридичної практики і спеціалізується з корпоративного права та злиттів і поглинань. Досвід Леоніда включає супровід найбільших трансакцій у сфері злиттів і поглинань, банківського та фінансового права, ринків капіталу, земельного, транспортного права, нерухомості, оподаткування. Леонід користується бездоганною репутацією серед клієнтів завдяки вмінню структурувати складні, нестандартні проекти, враховуючи їх юридичні та податкові аспекти. Леонід Антоненко супроводжував найбільші трансакції в історії українського банківського сектору, а також численні випуски єврооблігацій. Під його керівництвом було здійснено перше публічне розміщення акцій української інтернет-компанії на Лондонській фондовій біржі.

Леонід отримав ступінь магістра права (LL.M.) в Університеті Редінга (Reading, UK), спеціалізація – корпоративне право й інтелектуальна власність.

«Призначення Леоніда на посаду радника повністю відповідає нашому прагненню розвивати бізнес та утримувати позицію провідної української юридичної фірми», – коментує Михайло Харенко, партнер Sayenko Kharenko.

Практичний досвід Леоніда Антоненка включає роботу у провідних юридичних фірмах України, а також у міжнародних юридичних фірмах Linklaters (Лондон, 2009) і Jackson Walker (Даллас, США, 2003). Статті Леоніда з корпоративного права й M&A регулярно публікуються у провідних юридичних виданнях, таких, як International Financial Law Review.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше