close
МЕНЮ

Новини

2 Лютого 2012

Призначення Наталії Микольської та Олени Перепелинскої на посаду радників Sayenko Kharenko

Юридична фірма Sayenko Kharenko, що спеціалізується на супроводі складних міжнародних трансакцій і проектів у сфері вирішення спорів, повідомляє про призначення на посаду радників старших юристів Наталії Микольської та Олени Перепелинської.

Наталія Микольська спеціалізується з усього спектру питань у сфері міжнародної торгівлі, включаючи транскордонні торговельні угоди і договірне структурування, торгове фінансування, агентське представництво і дистрибуцію, франчайзинг тощо. Наталія також спеціалізується з питань торговельних розслідувань (антидемпінгових, компенсаційних і спеціальних розслідувань), представляючи інтереси як експортерів, так і національних виробників. Вона також консультує транснаціональні корпорації та українські компанії з питань застосування правил СОТ в Україні і має унікальний досвід консультування та представлення інтересів бізнесу в рамках процедури врегулювання спорів в СОТ. Наталія Микольська є експертом Інституту Міжнародної Дистрибуції (InternationalDistributionInstitute) з питань франчайзингу в Україні. Наталія входить до п’ятірки кращих юристів у сфері міжнародної торгівлі згідно з Ukrainian Law Firms 2011; рекомендована The International Who's Who of Trade & Customs Lawyers 2010 і The International Who's Who Legal: CIS 2011 in Trade & Customs.

Олена Перепелинська – визнаний спеціаліст у сфері міжнародного комерційного арбітражу. Олена представляла інтереси клієнтів у більш ніж 50 арбітражних провадженнях згідно з різними арбітражними регламентами (МКАС і МАК при ТПП України, МКАС при ТПП РФ, GAFTA, ICC, LCIA, LMAA, SCC, UNCITRAL) з місцем арбітражу у Відні, Києві, Лозанні, Лондоні, Москві, Парижі, Стокгольмі. Олена є членом Англійського Королівського інституту арбітрів (MCIArb) і включена у списки рекомендованих арбітрів Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті Румунії, Вільнюського комерційного арбітражного суду, Казахстанського міжнародного арбітражу, третейського суду при Асоціації українських банків. Олена Перепелинська також регулярно представляє інтереси клієнтів у пов’язаних з арбітражем судових провадженнях в Україні.

«Призначення Наталії та Олени – це результат їх значного вкладу у розвиток нашої клієнтської бази та практик фірми. Ми впевнені, що досвід і професіоналізм нових радників допоможуть нам задовольнити зростаючий попит ринку у цих вузькоспеціалізованих сферах юридичної практики»,– говорить Михайло Харенко, управляючий партнер Sayenko Kharenko.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше