close
МЕНЮ

Новини

6 Серпня 2013

Радник Sayenko Kharenko – серед тренерів міжнародного освітнього проекту ImpactMedia

Леонід Антоненко, радник практики злиттів і поглинань та практики корпоративного права юридичної фірми Sayenko Kharenko, виступив одним з тренерів міжнародного освітнього пілотного проекту з розвитку економічної журналістики в Україні ImpactMedia.

Програма проекту розроблена Фондом «Ефективне управління» і орієнтована на журналістів і редакторів українських видань, які висвітлюють теми економікита прагнуть формувати якісно новий інформаційний простір і розвиватися професійно. Проект покликаний відкрити доступ українським журналістам до кращого світового досвіду у сфері економічної журналістики.

Тренерами проекту виступили редактори та журналісти знакових ЗМІ, включаючи Financial Times і New York Times, експерти інформаційних агенств (Bloomberg), представники дослідницьких центрів найбільших університетів світу (Oxford Universtiy, City University London, Boston University), українські банкіри і експерти у сфері економіки та бізнесу, включаючи представників Group DF, «Райффайзен Банк Аваль», Dragon Capital і «Ернст енд Янг», а також представник МВФ в Україні.

У рамках одного з модулів проекту Леонід Антоненко виступив з лекцією на тему «Хто і як пише право для України: дослідження витоків законотворчої діяльності на прикладах корпоративного права та права ринків капіталу».

Леонід рекомендований у сферах ринків капіталу та корпоративного права міжнародним рейтингом Best Lawyers International. Він регулярно виступає з доповідями на професійних форумах і з лекціями в провідних ВНЗ України. За останній рік Леонід виступив спікером на Щорічному форумі з корпоративного права, M&A конгресі та на конференції Forbes зі злиттів і поглинань у банківській сфері.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше