close
МЕНЮ

Новини

24 Жовтня 2012

Радник Sayenko Kharenko Світлана Хєда виступила на семінарі «Протидія корупції в Росії і Україні» в Нью-Йорку

Світлана Хєда, радник Sayenko Kharenko, голова практики трудового права, виступила на семінарі «Протидія корупції в Росії і Україні», що відбувся 19 жовтня 2012 року в Нью-Йорку, США. У семінарі, організованому міжнародною юридичною фірмою Debevoise & Plimpton, взяли участь провідні фахівці в галузі дотримання антикорупційного законодавства. Професіонали обговорили нещодавно прийняті закони про антикорупційну діяльність в Росії і Україні, способи ведення бізнесу в цих країнах відповідно до Закону США про боротьбу з корупцією у міжнародній діяльності (FCPA) та Законом Великобританії про хабарництво (UKBA), а також способи проведення внутрішніх розслідувань, не вступаючи в протиріччя з російським і українським законодавством.

Світлана Хєда говорила про особливості нещодавно прийнятого антикорупційного законодавства в Україні, глобальну антикорупційну політику та місцеву специфіку. У своїй доповіді пані Хєда також особливу увагу приділила обов’язкам спеціалістів, відповідальних за дотримання антикорупційних норм, варіантам найму таких співробітників і особливостям конфіденційності та захисту даних у зв’язку з цим.

Світлана має 14-річний досвід юридичної практики і спеціалізується на питаннях трудового права, захисту персональних даних, державно-приватного партнерства (ДПП) і антикорупційного законодавства. Вона також спеціалізується на приведенні міжнародних трудових політик і процедур транснаціональних компаній у відповідність до українського законодавства, включаючи адаптацію корпоративних політик іноземних компаній, розроблених відповідно до вимог Закону США про боротьбу з корупцією у міжнародній діяльності та Закону Великобританії про хабарництво, до українського антикорупційного законодавства.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше