close
МЕНЮ

Новини

30 Жовтня 2013

Радник Sayenko Kharenko виступила на Загальній зустрічі щодо підписання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС

29 жовтня 2013 року Європейська  Бізнес Асоціація провела Загальну зустріч щодо підписання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, яка мала на меті роз’яснити деякі практичні аспекти, що матимуть місце після підписання цього важливого документа.

Учасники зустрічі, серед яких були Валерій Пятницький, Урядовий уповноважений з євроінтеграційних питань, Петер Балаш, заступник директора Генерального директорату Європейської Комісії з питань торгівлі, Філіп Кюссон, Заступник Голови Союзу двосторонніх відносин з країнами Європи та Центральної Азії від Європейської Комісії, а також представники усіх секторів бізнесу, мали чудову нагоду подискутувати на тему можливого підписання Угоди про Асоціацію, розказавши всім присутнім учасникам зустрічі про поточний стан речей і про майбутні перспективи для бізнесу.

Наталія Микольська, радник Sayenko Kharenko, керівник практики міжнародної торгівлі, говорила про врегулювання суперечок та механізми посередництва. За словами пані Микольської тільки уряд України та Європейська Комісія будуть мати прямий доступ до інституціональної структури, механізмів врегулювання суперечок та механізмів посередництва, передбачених Угодою про Асоціацію. Не дивлячись на це, бізнес може мати опосередкований доступ  до цих механізмів за допомогою Уряду. При цьому, за словами пані Микольської «бізнес повинен не лише лобіювати свої інтереси в Уряді або Європейський Комісії для ініціювання процедури врегулювання суперечки відповідно до Угоди, а й повинен відігравати важливу роль «за кадром» у плануванні правової стратегії, розробці позиції і підготовці документів в рамках ініційованої процедури».

Не зважаючи на можливі ризики, всі присутні зустрічі вірять, що Угода про Асоціацію з ЄС надасть величезний поштовх для розвитку кожного із секторів економіки України. Очікується, що Угода про Асоціацію між Україною та ЄС буде підписана в найближчі кілька тижнів.

Пані Микольська входить до двійки кращих юристів у сфері міжнародної торгівлі згідно з Ukrainian Law Firms 2013; рекомендована The International Who’s Who of Franchise Lawyers 2013, The International Who’s Who of Business Lawyers 2014, The International Who’s Who of Trade & Customs Lawyers 2012 та The International Who’s Who Legal: CIS 2011 in Trade & Customs.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше